Hakkımızda

BURCU MAKİNA 1994 YILINDA METİN YILMAZ VE HASAN YILMAZ TARAFINDAN KURULMUŞ OLUP GÜNÜMÜZE KADAR BİRÇOK İŞLEVDE GÖREV ALMIŞLARDIR.
30 YILLIK İŞ TECRÜBESİYLE VE GÜVEN VEREN YAKLAŞIMLARLA
BURCU MAKİNA HER ZAMAN ÖNCÜ OLMUŞTUR.

BURCU MAKİNA OLARAK TÜM ÇALIŞANLARIMIZ BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ EN ÜST SEVİYEDE KARŞILAYACAK ŞEKİLDE KULLANMAKTADIRLAR.

BURCU MAKİNANIN BU MEKANİZMA İÇERİSİNDE İŞ BÖLÜMÜ İKİ KISMA AYRILMAKTADIR AYRICA HER TÜRLÜ PARÇADA TORNA, FREZE, 200X700MM BOYUNA KADAR TAŞLAMA VE KAMA YERİ AÇMA İŞLERİ YAPILMAKTADIR.

1-)GEMİ MAKİNELERİ VE JENERATÖRLERİ, ÇİFT CİDAR YAKIT BORULARI, YAĞ VE YAKIT DİŞLİ POMPALARI, KARGO POMPALARI, SANTRİFÜJ POMPALAR, DİŞLİ KARGO POMPALARI, KİMYASAL DEEPWEEL KARGO POMPALARI, BALANS POMPALARININ, BAKIMI VE YEDEK PARÇALARININ İMALATI İÇİN TEKNİK SERVİS GÖREVİNİ ÜSTLENİR.

2-)HER BOYDA PLASTİK HAM MADDE PAKETLEME, SAKLAMA VE KARIŞTIRMA SİLO BAKIMI VE İMALATI, KIRMA BIÇAKLARI, KESME BIÇAKLARI, KOVAN YATAKLARI, PLASTİK ÇIKIŞ KAFALARI, KOVAN GÖMLEKLERİ, HELEZON YAYLARI, KIRICI ELEKLERİ, KAFA SÜZGEÇLERİ, ÇİFT VİDA EXRUDER GÖMLEKLERİ VB. GİBİ HER TÜRLÜ YEDEK PARÇA İMALATI VE BAKIMI YAPILMAKTADIR.

İSTANBUL VE ÇEVRE İLLERİNİN HER YERİNDE TEKNİK SERVİSİMİZ GÖREVE GİTMEKTEDİRLER.

NOT: İMALATLARIMIZ MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEKLERİNE GÖRE YAPILMAKTADIR.
 
Copyright © 2009 Madyo Web & Grafik Tasarım Hizmetleri